Google Pixel Tablet fiyatıyla çok iddialı, Türkiye’de yok satar

Google, Pixel tabletini daha uygun fiyatlı bir seçenekle sunmaya hazırlanıyor. Avrupa perakende sitelerinde yer alacak olan bu yeni model, standı olmayan bir versiyon olarak ve 446 eurodan (yaklaşık 477 dolar) başlayan fiyatlarla tüketicilere sunulacak. Bu fiyat, standlı versiyona göre %34 daha ucuz.

Standı olmayan tablet, Hazel ve Porselen renk seçenekleri ile gelmekte ve 128GB ile 256GB depolama seçenekleri sunmaktadır. 256GB’lık modelin fiyatı ise 553 euro (yaklaşık 592 dolar) olarak belirlenmiştir.

Google Pixel Tablet fiyatıyla çok iddialı, Türkiye’de yok satar

Daha fazla işlevsellik arayanlar için Google, Pixel Tablet‘e uyumlu Bluetooth klavye ve kalem de piyasaya sürüyor. Klavye, tabletlerle uyumlu iki renk seçeneği ile sunulacak ve fiyatının yaklaşık 100 euro (yaklaşık 107 dolar) olması bekleniyor. Kalem için ise fiyat henüz belirsizliğini koruyor ancak daha önce 100 euro civarında olacağı söylentiler arasında yer alıyordu.

Eğer tabletinize bir stand eklemek isterseniz, standlı Pixel Tablet modeli hala mevcut olup, fiyatları 679 eurodan (yaklaşık 727 dolar) başlamakta ve 779 euroya (yaklaşık 834 dolar) kadar çıkmaktadır.

Google‘ın bu yeni ürünleri ile Pixel ekosistemini genişletmeyi düşünenler için, özellikle klavye ve kalem gibi aksesuarlar büyük kolaylık sağlayacak. Bu aksesuarlar, kullanıcıların tablet deneyimini daha da zenginleştirmesine olanak tanıyacak ve mobiliteyi artırarak, tablet kullanımlarını çok daha işlevsel hale getirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x