‘Gossip Girl’in jönü Ed Westwick evlilik yolunda ilk adımı attı!

2007-2012 yılları arasında yayınlanan Gossip Girl dizisinde Chuck Bass karakterine hayat veren Ed Westwick, uzun yıllar Tamara Francesconi ile yaklaşık iki yıl aşk yaşamıştı.

İlişkisini 2021’de sonlandıran yakışıklı 36 yaşıdnaki oyuncu, Bollywood yıldızı Amy Jackson ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

SÜRPRİZ TEKLİF

Sosyal medya hesaplarında yeni evlerini dekore ettiklerini belirten çift, ocak ayında İsviçre Alpleri’ne tatile gitmişti. Ed Westwick, gezi sırasında diz çökmüş ve kalabalığın önünde Bollywood aktrisinden eşi olmasını istemişti. 

EVLİLİK YAKIN!

Gossip Girl’in yakışıklısı Ed Westwick ve nişanlısı Amy Jackson, tekliften birkaç ay sonra nişan kutlamalarını gerçekleştirdiler. Ünlü çift, Mayfair’da en yakın arkadaşları ve ailelerinin oldukları bir kutlama yaptılar.

“SİZİ SEVİYORUZ”

Genç kızların sevgilisi Westwick, nişan törenleriyle ilgili: “Bu akşamı planlamak bizi düğünümüz için gerçekten heyecanlandırdı, arkadaşlarımızı ve ailemizi kutlama için bir araya getirmek çok özeldi” açıklamasını yaptı.

Ünlü çift nişandan paylaştıkları fotoğraflarına “Arkadaşlar ve aile olmadan hayat hiçbir şeydir, sizi seviyoruz. Nişanımızı bu kadar özel kıldığınız için teşekkür ederiz” notunu düştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x